آیفون 14 چه زمانی رونمایی می شود؟

طبق اطلاعات افشا شده از منابع موثق شرکت اپل هفته اول یا دوم ماه سپتامبر را برای رونمایی از آیفون 14 در نظر گرفته است. این غول فناوری آمریکائی طبق سنت هر ساله خود سه شنبه های هفته اول یا دوم ماه سپتامبر را برای عرضه محصولات خود انتخاب می کند که بر اساس ملاحضات خاص پیش بینی می شود 13 سپتامبر یعنی 22 شهریور زمان عرضه این محصول باشد.

تغییرات در مدلهای عرضه :

بر اساس تصاویری که توسط افشاگر چینی بنام Duan Rui  در شبکه اجتماعی ویبو(weibo) انتشار یافته است به احتمال فراوان آیفون 14 در 4 مدل : 14، 14 پرو ، 14 پرو مکس و 14 پلاس/مکس عرضه خواهد شد که بر این اساس شاهد حذف عرضه مدل مینی به علت استقبال کم خریداران و عرضه مدل جدید پلاس یا مکس خواهیم بود. آنچه قابل پیش بینی است آیفون های سری 14 و 14 پرو در سایز 6.1 اینچی و سری 14 پرومکس و 14 پلاس/مکس در سایز 6.7 اینچی عرضه خواهد شد.

تصاویر منتشر شده از قابهای آیفون 14

تصاویر منتشر شده از گلس های محافظ صفحه آیفون 14

تغییرات نسبت به نسخه قبلی:

مهم ترین تغییری که درعرضه هر نسل از محصولات اپل شاهدیم و شاید اکثر کاربران توجهی به آن نمی کنند ارتقا تراشه این محصولات است که در سری آیفون 14 انتظار می رود از تراشه 4 نانومتری A16 Bionic  استفاده شود که نسبت به سری قبلی خود A15 پیشرفت چشم گیری دارد. دومین شگفتی در این مدل می تواند عرضه سیستم عامل iOS16  باشد که می تواند رابط کاربری لذت بخش تری را در اختیار کاربران قرار دهد شاید مهم ترین شگفتی برای کاربران عرضه دوربین 48 مگاپیکسلی در این مدلها خواهد بود که می تواند تصاویری با کیفیت 8K  در اختیار کاربر قرار دهد.

مسلما بعد از عرضه این محصول شاهد نوآوری های جدید خواهیم بود که می تواند لذت استفاده از تکنولوژی را روز به روز برای کاربران بیشتر کند پس تا زمان عرضه نهایی محصول منتظر می مانیم.

مدیر
ارسال دیدگاه